Bıttım şampuanı var mıdır?

Yediden yetmişe her yaş grubu için kullanılabilen ve saymakla bitmeyen faydalara sahip bıttım sabununun, günümüzde bıttım şampuanı var mı yok mu sorusunu da beraberinde getirmiştir. Bıttım şampuanı piyasada satılmaktadır.

Bıttım Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Bıttım şampuanı, ıslak saça veya cilde uygulanarak, iyice köpürtülür ve oluşan köpükler de masaj yapılarak yedirilir. Tüm bu işlemlerin ardından da durulanır. Bıttım şampuanının saça uygulaması ile birlikte başka bir krem ya da başka bir sabun kullanmaya gerek kalmaz. Çünkü bıttım şampuanı, uygulandığı saça kendiliğinden parlaklık ve yumuşaklık vermesinin yanı sıra saçlaı besleyerek, canlılık verir. Saç dökülmesini azaltıcı etkisi bulunan bıttım şampuanının, beyazlamış saça uygulanması halinde yedi ile sekiz ay içerisinde saçlar kendi doğal rengine kavuşabilir ama bunun içinde düzenli kullanım gerekmektedir.

  Bıttım Şampuanının Faydaları,

Ciltte ki ve saçlarda ki yağlanmayı giderici özelliğe sahip olan bıttım şampuanı, aynı zamanda saç derisinde oluşan kepeklenmeyi gidermesiyle de bilinmektedir. Ayrıca bıttım şampuanı kullanılarak vücut yıkandığında vücutta da bir rahatlama meydana gelmekte ve ciltte meydana gelen egzamalara, cilt kaşıntılarına ve sedef hastalığına karşı da kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir